Left Alive - zwiastun premierowy

Debiut Left Alive nastąpi już niebawem.

@ 28.02.2019, 12:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Left Alive - zwiastun premierowy

W sklepach już niebawem zadebiutuje kolejny projekt studia Square Enix, gra akcji nastawiona na skradanie, a zatytułowana Left Alive. Premierę przedsięwzięcia ustalono na 5 marca bieżącego roku, a poniżej rzucić okiem możecie na jego najnowszy zwiastun.

Widoczny w niniejszej treści materiał ukazuje fragmenty rozgrywki, a zatem jeśli do tej pory nie wiecie czego po Left Alive oczekiwać, rzućcie okiem na poniższy odtwarzacz. Jak widać, nowy projekt Japończyków to gra akcji, choć istotną rolę odgrywa w niej również skradanie się. Niektórzy nawet twierdzą, iż mamy do czynienia z duchowym spadkobiercą cyklu Metal Gear Solid.

Podczas seansu zobaczycie mechanikę skradania się, kilka scen akcji, mechanikę zasłon, a nawet pierwsze fragmentu, ukazujące pojedynek z mechem. Całość wygląda solidnie, choć projekt nadal pozostaje spora niewiadomą. Wszystko się jednak wyjaśni 5 marca, a grać będziemy na PC i PS4.


Sprawdź także:
Left Alive

Left Alive

Premiera: 05 marca 2019
PC, PS4

Left Alive to gra łącząca survival z dynamiczną strzelanką w japońskim wydaniu. Za projekt odpowiada Square Enix, które zwerbowało do pracy nad tytułem osławionych wetera...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?