Assassin's Creed: Odyssey - patch wprowadzający tryb nowa gra+ już dostępny

Łatka eliminuje też dostrzeżone niedociągnięcia i zmienia fragmenty Dziedzictwa pierwszego ostrza.

@ 27.02.2019, 09:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Ubisoft udostępniła już kolejną aktualizację dla Assassin's Creed: Odyssey. Łatka oznaczona została numerkiem 1.1.4, a jej zadaniem jest między innymi wprowadzenie trybu nowa gra + oraz zmian w dodatku Dziedzictwo pierwszego ostrza.

Jeśli chodzi o tryb nowa gra +, nie trzeba tutaj chyba nic więcej wyjaśniać. Chodzi po prostu o to, że po ukończeniu głównego wątku fabularnego, da się do Assassin's Creed: Odyssey zasiąść ponownie i nie utracić żadnych przedmiotów, ani poczynionych postępów. Jedyne co zostanie zresetowane, to progresja fabularna.

Co do zmian w Dziedzictwie pierwszego ostrza, Ubisoft poczynił kilka modyfikacji w ramach opowieści. Aby nie wdawać się w szczegóły i nie spoilować fabuły, napiszę tylko, że kontrowersje związane z pewnym narzuconym fragmentem historii odeszły w niepamięć.

Skoro o dodatku mowa, warto wspomnieć, że Dziedzictwo pierwszego ostrza podzielone zostało na trzy fragmenty. Ostatni z nich trafi do sieci już 5 marca, a wówczas poznamy finał tej krótkiej opowieści.

Assassin's Creed: Odyssey dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun najnowszej aktualizacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?