Assassin's Creed: Odyssey - tryb nowa gra+ udostępniony zostanie w przyszłym tygodniu

Potwierdzili to deweloperzy, więc nie musicie obawiać się o żadną obsuwę.

@ 22.02.2019, 15:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nieco ponad tydzień temu pisaliśmy, że firma Ubisoft planuje dodać do Assassin's Creed: Odyssey tryb nowa gra+. Wówczas ujawniono, że odpowiednia łatka trafi do sieci w lutym bieżącego roku, a jako że miesiąc ten chyli się ku końcowi, jeden z zaniepokojonych graczy postanowił zapytać o to na Twitterze.

W odpowiedzi dowiedzieliśmy się, że nowa gra+ trafi do Assassin's Creed: Odyssey rzeczywiście w lutym, tyle że dopiero w przyszłym tygodniu. Twórcy albo wciąż nad aktualizacją pracują, albo musi ona przejść przez proces certyfikacji, konieczny w przypadku konsol PlayStation 4 oraz Xbox One.

Nowy tryb zabawy pozwoli Wam ponownie przejść główny wątek, bez utraty pozyskanego doświadczenia, wyposażenia i umiejętności. Co jeszcze doda aktualizacja? Tego w tym momencie nie wiemy. Więcej informacji, jak tylko się pojawią, a póki co pamiętajcie, aby odpalić Assassin's Creed: Odyssey w przyszłym tygodniu.

Assassin's Creed: Odyssey jest obecnie dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie zdecydowaliście się na jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?