Rainbow Six: Siege za darmo do zakupu PS Plus

Niestety oferta obowiązuje tylko w USA.

@ 19.02.2019, 21:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Sony, we współpracy z Ubisoftem, przygotowała całkiem interesującą ofertę na 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus - przynajmniej jeśli chodzi o Stany Zjednoczone. Amerykanie, decydujący się na zakup rocznego abonamentu, dostaną za darmo Rainbow Six: Siege.

Z informacji prasowej dowiadujemy się, że chodzi o standardowe wydanie wspomnianej gry, a inicjatywa trwać będzie wyłącznie do 3 marca bieżącego roku. Jest też niestety pewien haczyk. Otóż tylko całkiem nowi subskrybenci PS Plus mogą z promocji skorzystać oraz Ci, którym PS Plus wygasło.

W tym momencie nie wiemy czy i kiedy akcja trafi do Europy, a w szczególności do Polski. Jak tylko sytuacja się wyklaruje albo otrzymamy nowe informacje, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić. Póki co możecie na własną rękę nabyć Rainbow Six: Siege, wykładając na nie około 60 zł.

Rainbow Six: Siege dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona słynnej serii taktycznych strzelanek autorstwa firmy Ubisoft, znanej z takich produkcji jak Assassin's Creed, Watch_Dog...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?