Zapowiedziano Darkest Dungeon 2 - jest pierwszy trailer!

Umierania ciąg dalszy.

@ 19.02.2019, 20:15
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, mob, ps4, xbox one

Zapowiedziano Darkest Dungeon 2 - jest pierwszy trailer!

Ekipa Red Hook Studios zapowiedziała Darkest Dungeon 2, kontynuację - nie bójmy się tego słowa - kultowego dungeon crawlera z 2016 roku (wcześniej gra była obecna w Early Access). 

Premiera gry to temat bardzo odległy - na tyle, że twórcy póki co nie podają nawet przybliżonego terminu. Co więcej, nie dzielą się z nami żadnymi informacjami dotyczącymi kontynuacji. Wiemy jedynie, że Darkest Dungeon 2 powstaje i najpierw zadebiutuje, we wczesnym dostępnie, na PC. Następnie pojawi się zapewne wersja konsolowa i być może także edycja przeznaczona na urządzenia mobilne - ale to oczywiście temat póki co bardzo odległy.

Sama gra ma poprawić niedociągnięcia pierwowzoru, a także wprowadzić sporą garść nowości. Twórcy długimi godzinami analizowali uwagi oddanej i bardzo licznej społeczności, jaka zgromadziła się wokół Darkest Dungeon. Kolejne szczegóły będziemy poznawać w niedalekiej przyszłości.

Na dziś musimy zadowolić się krótką zajawką.


Sprawdź także:
Darkest Dungeon

Darkest Dungeon

Premiera: 19 stycznia 2016
PC, PS4, PSV, MOB, SWITCH

Darkest Dungeon to tytuł stworzony przez założony w 2013 roku zespół Red Hook Studios. Twórcy pracowali wcześniej przy takich grach jak Age of Empires: The Age of Kings D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?