Apex Legends to już ponad 25 mln graczy

Electronic Arts na pewno zadowolone jest z wyników gry.

@ 12.02.2019, 14:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Apex Legends pojawiło się tak po prawdzie znikąd i błyskawicznie zaskarbiło sobie serca graczy z całego świata. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, najnowszy projekt studia Respawn Entertainment przyciągnął już do siebie ponad 25 milionów graczy!

Jakby tego było mało, deweloperzy ujawnili, iż w trakcie minionego już weekendu ponad 2 mln osób było w tym samym momencie zalogowanych do wirtualnego świata gry. Wynik jest jeszcze bardziej imponujący, kiedy weźmiemy pod uwagę, że na osiągnięcie go Apex Legends potrzebowało zaledwie kilku dni.

Na tym wieści na temat projektu się nie kończą. Szef Respawn Entertainment, Vince Zampella, ujawnił za sprawą specjalnego wpisu na blogu Electronic Arts, że z okazji zbliżających się walentynek do Apex Legends trafią różne limitowane czasowo przedmioty. Nie wiadomo jak długo potrwa celebracja, ale ruszy ona już 14 lutego.

Apex Legends jest obecnie tak popularne, że dominuje na liście najchętniej oglądanych gier na Twitch, bez problemu przebijając swojego największego bezpośredniego konkurenta, grę Fortnite.

Kończąc nadmienię, że Apex Legends jest dostępne całkowicie za darmo. Pobrać możecie je na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Apex Legends

Premiera: 04 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Apex Legends to gra z gatunku battle royale od twórców Titanfall, studia Respawn Entertainment.Rozgrywka w tytule jest charakterystyczna dla wspomnianego gatunku. Zaczyna...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?