Total War: Three Kingdoms - data premiery przesunięta

Deweloperzy zdecydowali się opóźnić termin debiutu ich najnowsze dzieła.

@ 11.02.2019, 15:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Studio Creative Assembly, twórcy cyklu Total War, poinformowało, iż zdecydowało się opóźnić premierę Total War: Three Kingdoms. Projektanci potrzebują więcej czasu na to, by dopieścić swoje przedsięwzięcie, co znaczy, że marcowy termin jest nierealny.

Kiedy zatem zagramy w Total War: Three Kingdoms? Z krótkiej informacji, którą otrzymaliśmy, wynika, że nową premierę ustalono na dzień 23 maja bieżącego roku. Tytuł trafi wówczas wyłącznie w ręce posiadaczy komputerów osobistych. Wersja konsolowa, standardowo, nie wchodzi w grę.

"Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie z naszymi grami robić to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was przygotować", powiedział Rob Bartholomew, Studio Brand Director w Creative Assembly. "Ważne jest, aby dać Wam grę, którą w pełni możecie się cieszyć i jesteśmy niezwykle podekscytowani na myśl jaki produkt otrzymacie", dodał deweloper.

Raz jeszcze przypomnę, że nowa data premiery to 23 maja bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   15:36, 11.02.2019
Zastanawiające co spowodowało opóźnienie? Czyżby znaleźli jakieś błędy, przez które tytuł działa niestabilnie?