Assassin's Creed: Odyssey otrzyma niebawem NG+

Deweloperzy postanowili wreszcie wysłuchać fanów.

@ 11.02.2019, 08:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft ujawnił, że już niebawem w sieci zadebiutuje kolejna aktualizacja gry Assassin's Creed: Odyssey. Jest ona istotna ze względu na to, iż wprowadzi do zabawy tryb nowa gra plus. Dzięki niemu możliwe będzie dwukrotnie przejście głównego wątku fabularnego bez utraty poczynionych z bohaterem postępów.

Wieść na temat trybu nowa gra plus dociera do nas za sprawą Twittera. Na oficjalnym profilu serii Assassin's Creed pojawił się wpis, z którego dowiadujemy się, że NG+ otrzymamy jeszcze w tym miesiącu. Konkretnej daty nie znamy, ale niebawem wszystko powinno się wyklarować.

Jeśli chodzi o sposób funkcjonowania NG+, spodziewamy się, że, włączając go, zachowamy poziom doświadczenia postaci, a także wszelkie odblokowane umiejętności oraz wyposażenie. Jedyne co zostanie wyzerowane, to postępy w ramach wątku fabularnego.

Więcej detali, jak tylko się pojawią, a póki co odsyłamy Was do recenzji Assassin's Creed: Odyssey, dostępnej na łamach portalu. Kupując wydanie PC, pamiętajcie też, aby sprawdzić jego wymagania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?