Anthem - gameplay ukazujący endgame

Zobaczcie jakie aktywności czekają na Was po ukończeniu głównego wątku fabularnego.

@ 07.02.2019, 19:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący Anthem. Aby się z nim zapoznać, odpalcie poniższy odtwarzacz. Co ważne, nie musicie obawiać się o żadne spoilery.

Na filmie zobaczyć możecie wiele różnych elementów tzw. endgame'u, czyli aktywności, które da się realizować po ukończeniu głównego wątku fabularnego Anthem. Można się wtedy m.in. zaangażować w Kontrakty, brać udział w Oblężeniach na potężne twierdze lub stawić czoła Kataklizmom.

Jeśli chodzi Kontrakty, to specjalne zadania, które otrzymujesz od ludzi w Fort Tarsis. W miarę jak będziesz zdobywał ich uznanie, coraz chętniej będą mieć dla Ciebie pracą. Co istotne, każda frakcja będzie oferować coś innego, a ty, jako najemnik, sprostać będziesz musiał wszystkim wymaganiom.

Równie ciekawie wyglądają misje, w których nacierasz na Twierdze. Są one długie i wymagają postaci o wysokim poziomie doświadczenia. Do końca dotrwają tylko najtwardsi wojownicy, albowiem na swojej drodze napotykasz tu najniebezpieczniejszych przeciwników w Anthem.

Sytuacje na polu bitwy komplikować będą różne nieoczekiwane Kataklizmy. Pojawią się one w świecie gry z zaskoczenia, siejąc spustoszenie zarówno pośród Twojego oddziału, jak i jednostek wroga. Kataklizmy czasem odmienią całkowicie krajobraz, odkrywając skrywane przez niego sekrety.

Wideo opublikowane zostało przez studio BioWare, a jego zadaniem jest podgrzanie atmosfery przed zbliżającą się premierą Anthem, zaplanowaną na dzień 22 lutego bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych (wymagania) i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:57, 08.02.2019
No ładnie to wygląda... i jeszcze bardziej Andromedowo: Muzyka, dźwięki, otocznie, flora i fauna, kolorystyka, animacja modeli, tekstury, armor, styl interface'u... nawet peleryna żywcem ukradziona Jaal'owi Uśmiech
0 kudosTheCerbis   @   12:45, 08.02.2019
Matthias i boss Swarm Tyrant widoczni w materiale pojawili się w demo, z pierwszym były związane dwie misje fabularne, a drugi był dostępny do ubicia na końcu Tyrant Mine Stronghold.