Battlefield V sprzedało się poniżej oczekiwań

Oczywiście chodzi o wyśrubowane oczekiwania Electronic Arts.

@ 07.02.2019, 17:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Battlefield V sprzedało się poniżej oczekiwań

Electronic Arts komentowało niedawno swoje najnowsze wyniki finansowe. Z przygotowanego z tej okazji raportu dowiadujemy się, że sprzedaż Battlefield V niestety była poniżej oczekiwań, mimo że przedsięwzięcie rozeszło się w naprawdę solidnym nakładzie.

Z danych opublikowanych przez wydawcę wynika, że w rękach graczy wylądowało ponad 7,3 mln egzemplarzy Battlefield V. Choć liczba to bardzo imponująca, Electronic Arts stawiało na więcej. Prognozowano sprzedaż na poziomie o co najmniej 1 mln kopii wyższym.

Na szczęście wydawca nie biadoli i nie zamierza spocząć na laurach. Deweloperzy ze studia DICE w pocie czoła pracują nad nową zawartością dla Battlefield V, co oznacza, że sprzedaż jeszcze przez długi czas powinna się utrzymywać na solidnym poziomie. Celem jest długoterminowy sukces.

Battlefield V jest obecnie dostępne dla posiadaczy komputerów osobistych (wymagania) oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   18:37, 07.02.2019
Po raz pierwszy nie ukończyłem single playera, zanudziłem się kompletnie. :/
0 kudosGuilder   @   18:39, 07.02.2019
To i tak jesteś twardzielem. Ja nie byłem w stanie przebrnąć nawet przez Bad Company 2, które jest uznawane za jedną z lepszych odsłon serii pod względem singla.