Tegorocznej jesieni zadebiutuje nowe Plants vs. Zombies oraz Need for Speed

Obie gry zobaczymy po raz pierwszy najpewniej w trakcie E3 2019.

@ 06.02.2019, 22:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Bieżący rok kalendarzowy będzie mocno upakowany premierami gier od Electronic Arts. Mimo że wydawca ujawnił, iż w trzecim kwartale bieżącego roku fiskalnego zarobił mniej niż zakładał, odrobi wszystko w najbliższym czasie - na to przynajmniej wskazują jego plany.

Electronic Arts rozpoczyna rok 2019 kilkoma potencjalnymi hitami. Po pierwsze, kilka dni temu w sieci zadebiutowało Apex Legends, a po drugie już niebawem w sklepach wyląduje najnowsze przedsięwzięcie studia BioWare, czyli ciekawie zapowiadające się Anthem.

Potem będzie kilka miesięcy względnej ciszy, a w okresie jesiennym EA wypuści na rynek Star Wars Jedi: Fallen Order, kolejną część cyklu FIFA, a także między innymi nowe Need for Speed oraz Plants vs. Zombies. Choć na temat dwóch ostatnich wymienionych tytułów nie wiemy nic, perspektywa ich ogrania jest ekscytująca.

Czekamy z niecierpliwością na nowe doniesienia, które najpewniej dotrą do nas w okolicy targów E3 2019. Póki co zachęcamy Was do zerknięcia na Apex Legends, dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, a także zaznaczenia w kalendarzu dnia 22 lutego - wtedy bowiem w sklepach pojawi się Anthem, w które grać będziemy także na PC (wymagania), PS4 oraz X1.


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?