Studio Respawn pracuje nad kolejną grą w uniwersum Titanfall

W tym momencie nie wiemy niestety czy chodzi o Titanfall 3.

@ 06.02.2019, 18:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Sporo wczoraj pisaliśmy na temat nowego przedsięwzięcia Respawn Entertainment, Apex Legends. Z wypowiedzi jednego z deweloperów, Mackey'a McCandlisha, wynikało że to jedyny tego typu projekt, powstający w studiu, ale nie do końca jest to prawdą. Nieco później szef studia, Vince Zampella, potwierdził istnienie kolejnego Titanfall.

O kolejnym Titanfall pan Zampella napisał na łamach Twittera. Mimo że nie zdradził on żadnych konkretów, pojawiły się spekulacje, że chodzi o Titanfall 3, na które przecież czekamy od dość dawna. Może to być jednak coś całkiem odmiennego - np. jakiś spin-off albo projekt mobilny.

"Wiele rzeczy planujemy dla Apex Legends w najbliższym czasie. Słuchamy bardzo uważnie Waszych opinii. Pracujemy też nad kolejnymi grami w uniwersum Titanfall, mającymi zadebiutować jeszcze w tym roku (tak, powiedziałem słowo na "T"). Uwielbiamy eksperymentować w tym szalonym uniwersum".

Wyczekując na kolejne Titanfall koniecznie sprawdźcie Apex Legends. Jest ono dostępne całkowicie za darmo na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Titanfall

Premiera: 11 marca 2014
PC, XBOX 360, XBOX ONE

Titanfall to debiutancka produkcja studia Respawn Entertainment utworzonego przez byłych pracowników Infinity Ward. Tytuł przeznaczony jest głównie do rozgrywek multiplay...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:58, 06.02.2019
Jeśli powstanie Titafall 3 to mam nadzieję, że z dłuższą fabułą. W dwójce była ona całkiem przyjemna i zabawna, ale za szybko się skończyła.