Assassin's Creed III Remastered na najnowszym zwiastunie i z datą premiery

Firma Ubisoft zaprezentowała zwiastun porównawczy Assassin's Creed III Remastered z oryginałem sprzed kilku lat, a także podała nam datę debiutu odświeżonej "trójki".

@ 06.02.2019, 18:38
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

W sieci opublikowano najnowszy trailer dotyczący zremasterowanej gry Assassin's Creed III dla komputerów osobistych oraz Xboksa One i PlayStation 4. Tytuł otrzymał również z tej okazji ostateczną datę debiutu - Assassin's Creed III Remastered zadebiutuje 29 marca!

Produkcja została zremasterowana, co oznacza wsparcie dla rozdzielczości 4K i funkcji HDR na konsolach PS4 Pro, Xbox One X i komputerach. Z kolei na PlayStation 4 i Xboksie One zaoferuje wyświetlanie obrazu w 1080p, jak również lepszą jakość tekstur, nowy system renderowania oświetlenia i szereg innych graficznych usprawnień. Ponadto, na prośbę graczy, wprowadzono też poprawki w mechanice rozgrywki, reorganizując i usprawniając kilka różnych funkcji (m.in. wspinania się na drzewa).

Oto co wchodzi w skład odświeżonej "trójki":

  • Misje Benedicta Arnolda: Seria czterech wspomnień opowiadających o tym, jak asasyn Connor starał się zdemaskować plan Benedicta Arnolda dotyczący przekazania kontroli nad West Point armii brytyjskiej.
  • Pakiet Ukryte Sekrety: 3 misje zapewniające dodatkową godzinę rozgrywki.
  • Tyrania Króla Waszyngtona (wszystkie części: Hańba, Zdrada, Zbawienie): Trzyczęściowa opowieść przedstawiająca alternatywny scenariusz, w którym George Waszyngton, obłąkany żądzą nieograniczonej władzy, porzuca stanowisko prezydenta, by stać się królem-tyranem.
  • Assassin’s Creed Liberation Remastered


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   07:49, 07.02.2019
A ja nadal czekam na remaster pierwszej odsłony serii.
0 kudosDirian   @   09:17, 07.02.2019
Cytat: dabi132
A ja nadal czekam na remaster pierwszej odsłony serii.

Przy tak wiekowej grze to raczej potrzebny byłby remake. O ile w 2007 roku animacje z pierwszego AC robiły wrażenie, tak dziś są pokraczne.

A co do odświeżonego AC III, to za wiele nie poprawili, ale może się kiedyś skuszę by sprawdzić, bo ja akurat należę do nielicznego grona, któremu ta część się nawet podobała (pomijając bohatera).
0 kudosTheCerbis   @   11:29, 07.02.2019
A więc to tutaj się odnalazł zagubiony żółty filtr z Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut.

Mi również trójka się podobała, dziwię się, że tak wiele osób narzekało na nią. Ale ten remaster...
0 kudosdabi132   @   12:03, 07.02.2019
Cytat: TheCerbis
Mi również trójka się podobała, dziwię się, że tak wiele osób narzekało na nią. Ale ten remaster...

Może dlatego narzekali, bo ta odsłona zakończyła historię Desmonda Milesa. Mi się właśnie bohater nie podobał, co w moim odczuciu wpłynęło na samą grę. Po charyzmatycznym Ezio, nie dało się zbytnio polubić drętwego Connora.
0 kudosGuilder   @   12:38, 07.02.2019
Ja swoje zarzuty wobec tej gry wypisałem z grubsza w stosownym temacie. Z grubsza, bo szkoda było mi czasu na rozpisywanie się o grze, którą uważam za spory zawód. Ale oczywiście nie odmawiam innym prawa do innej opinii o tej grze czy o remasterze. Ja w każdym razie odbiłem się od serii na bardzo dużą odległość. Niby te darmówki zbieram, ale Black Flag mam na Uplay'u od ponad roku a jeszcze ani razu nie przeszło mi przez myśl, żeby to ruszyć.
0 kudosdabi132   @   13:11, 07.02.2019
Black Flag moim zdaniem jest lepsze, Edward jednak jest ciekawszym bohaterem od Connora. Jednak problemem BF jest to, że jest za bardzo rozwleczona i ma za dużo terenu do eksplorowania. Odwiedzanie wysepek czy atakowanie fortów jednak na dłuższą metę nudzi. No i ten na siłę wsadzony wątek współczesny też był bez sensu.
0 kudosMicMus123456789   @   15:27, 07.02.2019
Ta biedna trójka jest tak gnębiona,a chyba mało kto grał w Liberation. To dopiero jest ciężka i nieprzyjemna odsłona serii, która zdecydowanie nie powinna opuszczać PSV ;p
Dodaj Odpowiedź