Crash Team Racing: Nitro-Fueled na zwiastunie prezentującym rozgrywkę

Co bardziej podatni na nagłe ataki nostalgii gracze nie zdążyli jeszcze ochłonąć po premierze Spyro: Reignited Trilogy, a Activision już zaczyna przygotowywać grunt pod premierę odpicowanej edycji wysokooktanowego Crash Team Racing - dziś w sieci pojawił się oficjalny zwiastun rozgrywki z Nitro-Fueled!

@ 05.02.2019, 19:04
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
switch, ps4, xbox one

Crash Team Racing: Nitro-Fueled na zwiastunie prezentującym rozgrywkę

Wydany w 1999 roku Crash Team Racing okazał się nie lada hitem, stanowiąc swego rodzaju wisienkę na torcie rozchwytywanej serii o zwariowanym Bandicoocie. Zapowiedź nowej edycji kart-racera z Crashem z pewnością ucieszyła wielu fanów serii wychowanych na PSX-ie (i nie tylko), a dziś kolejnego powodu do radości dostarczyć im może opublikowany na oficjalnym kanale PlayStation trailer rozgrywki z rzeczonego remaku - Crash Team Racing: Nitro-Fueled.

Dostępny poniżej zwiastun rozgrywki to w istocie zlepek wyreżyserowanych ujęć prezentujących wyścigi rozgrywane na kilku różnych, znanych z pierwowzoru trasach. Fani serii z pewnością rozpoznają pośród uczestników szaleńczych gonitw wiele znajomych twarzy i pysków, które razem z bolidami przeszły solidne metamorfozy względem nieco antycznego już (choć wciąż ociekającego miodem) pierwowzoru. Barwna, kreskówkowa stylistyka rzuca się w oczy szczególnie w przypadku odświeżonych wizerunków postaci, a dodatkowe wrażenia zapewniają świszczące wokół power-upy - naturalnie również po wizualnym liftingu.

Kolejnym, z pewnością nie mniej interesującym dla fanów pierwowzoru, smaczkiem jest z pewnością możliwość zobaczenia w akcji odświeżonych na potrzeby edycji Nitro-Fueled tras, będących jednym z kluczowych elementów sukcesu "jedynki". Pośród przedstawionych w zwiastunie terenów zmagań dopatrzyć się można prawdopodobnie odświeżonych wariacji plażowego Crash Cove, mroźnego Polar Pass oraz krętego Dingo Canyon. Szaleńcze tempo zaprezentowanej akcji i dynamiczne cięcia skutecznie utrudniają oczywiście ich bliższe oględziny, lecz już teraz można bezpiecznie powiedzieć, że wizualnie robią one świetne wrażenie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że odnowione przez twórców mapy znów solidnie uwydatnią ciekawą mechanikę skrywaną przez pozornie prostą rozgrywkę, jednak pierwsze pojawiające się w internecie fragmenty rozgrywki pozwalają spać spokojnie, przynajmniej jeśli chodzi o kwestię wiernego odwzorowania plansz znanych z pierwowzoru.

Czy odnowiony Crash Team Racing spełni wymagania fanów dowiemy się już niebawem - omawiany tytuł spod dłuta studia Beenox wyląduje na sklepowych półkach już 21 czerwca bieżącego roku, w pierwszej kolejności na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha.


Sprawdź także:
Crash Team Racing: Nitro-Fueled

Crash Team Racing: Nitro-Fueled

Premiera: 21 czerwca 2019
PS4, XBOX ONE, SWITCH

Crash Team Racing: Nitro-Fueled to remake kultowej gry z 1999 roku wydanej na PSX.Odświeżona wersja gry przynosi ze sobą nową oprawę graficzną, choć otrzymaną w duchu kla...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   21:38, 05.02.2019
Coś pięknego. Nawet teksty postaci zostawili takie same.
0 kudosmrPack   @   13:47, 06.02.2019
Mam ogromny sentyment do oryginału i wracam do niego co jakiś czas. W odświeżoną wersję chętnie zagram Uśmiech