Left Alive: gameplay z gry i prezentacja pierwszego rozdziału

Zalatujące Metal Gear Solid oraz Front Mission trzecioosobowe Left Alive wygląda całkiem nieźle.

@ 31.01.2019, 22:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4

Left Alive: gameplay z gry i prezentacja pierwszego rozdziału

W sieci pojawił się materiał wideo z najnowszej gry wydawanej i produkowanej przez Square Enix. Left Alive, bo to o tym tytule mowa, w ruchu wygląda całkiem nieźle i można go okrzyknąć duchowym spadkobiercą Metal Gear Solid.

Square Enix przygotowało transmisję na żywo dla osób wyczekujących premiery Left Alive. W rzeczonym nagraniu zademonstrowano wreszcie dłuższe ujęcia przedstawiające rozgrywkę właściwą. Co najważniejsze, po raz pierwszy pokazano ujęcia z mechami. Ten konkretny fragment gameplayu zaczyna się od 1:11:17 i doskonale obrazuje to, z czym będziemy mieli do czynienia.

Premiera Left Alive na PlayStation 4 i pecetach już 5 marca 2019 r. Fani marki Front Mission, którzy przyzwyczajeni byli do taktycznych rozgrywek, będą musieli przełknąć przebranżowienie gatunkowe, czyli grę akcji z elementami skradania dla masowego odbiorcy.

Jesteście zainteresowani najnowszą marką Square Enix pod nieobecność Metal Gear Solid?


Sprawdź także:
Left Alive

Left Alive

Premiera: 05 marca 2019
PC, PS4

Left Alive to gra łącząca survival z dynamiczną strzelanką w japońskim wydaniu. Za projekt odpowiada Square Enix, które zwerbowało do pracy nad tytułem osławionych wetera...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?