Praey for the Gods zadebiutuje jutro we wczesnym dostępie

Deweloperzy przygotowali z tej okazji specjalny zwiastun.

@ 30.01.2019, 13:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Praey for the Gods to tytuł, którego twórcy mocno inspirują się Shadow of the Colossus - widać to na pierwszy rzut oka. Jeśli produkcja wzbudza Wasze zainteresowanie, to sprawdzić będziecie mogli ją już jutro. Na 31 stycznia ustalono bowiem debiut projektu we wczesnym dostępie Steam.

Deweloperzy Praey for the Gods określają swoje przedsięwzięcie jako brutalną podróż po odizolowanej, skutej lodem wyspie, na której przetrwasz tylko wtedy, gdy zniszczysz bogów, w których wierzysz. Bohaterem jest tu samotnik, a jego celem jest odkrycie tajemnicy niekończącej się zimy, powoli wyniszczającej jego świat.

"Przybywasz wyłącznie z ubraniami na swoich barkach i musisz przetrwać ogromne niebezpieczeństwa. Aby przywrócić równowagę i uratować świat przed zagładą, będziesz musiał znaleźć odpowiedzi na pytania, których nawet Bóg nie zna", czytamy w opisie.

Wczesny dostęp zawiera pełną zawartość, którą deweloperzy opracowali w ramach kampanii na Kickstarterze. Będzie więc 5 bossów, scenki przerywnikowe, eksploracja świata oraz zagadki. Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun przygotowany z okazji debiutu gry we wczesnym dostępie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?