Far Cry: New Dawn - dwa nowe zwiastuny

Pierwszy prezentuje fabułę, a drugi wiele różnych kluczowych elementów projektu.

@ 24.01.2019, 11:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Far Cry: New Dawn zaplanowana została na połowę lutego bieżącego roku, a grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Aby podkręcić nieco atmosferę przed debiutem projektu, firma Ubisoft opublikowała kolejne zwiastuny.

Filmy, o których mowa znajdziecie poniżej. Pierwszy to trailer fabularny, co znaczy, że za jego pomocą jesteście w stanie zapoznać się z zarysem opracowanej przez deweloperów Far Cry: New Dawn opowieści. W skrócie, przemierzamy post-apokaliptyczny świat, walcząc o przetrwanie i starając się nie zginąć z ręki gangu highwaymen.

Drugie widoczne poniżej wideo prezentuje między innymi nowych przeciwników, nowe miejscówki, nowe wyposażenie i wiele innych elementów projektu. Jego tytuł nawiązuje też do Boomera, czyli psa będącego wiernym towarzyszem protagonisty Far Cry 5. Czy i tym razem będziemy mieć czworonożnego pomocnika?

Kończąc przypomnę, że premierę Far Cry: New Dawn zaplanowano na 15 lutego bieżącego roku. Zadebiutuje ono wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?