Left Alive - zwiastun ukazujący inwazję

Zobaczcie kolejny materiał filmowy promujący Left Alive.

@ 15.01.2019, 15:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Left Alive - zwiastun ukazujący inwazję

Firma Square Enix opublikowała w sieci kolejny materiał filmowy, promujący Left Alive. Jej akcja toczy się w Novo Slava, a tematem przewodnim, zarówno gry, jak i poniższego zwiastuna, jest Gamoniya'ńska inwazja, która miała miejsce w 2127 roku.

Zadaniem grającego w Left Alive jest po prostu przetrwanie. Do wyboru mamy w sumie trzech protagonistów, a w trakcie rozgrywki podejmujemy nimi wiele różnych, często trudnych decyzji. Co istotne, wybory wpływ mają na przebieg wątku fabularnego, serwując nam rozliczne rozgałęzienia.

Wybory pojawiają się również w przypadku sposobów eksterminacji oponentów. Nie jesteśmy bowiem skazani wyłącznie na drogę siły. Możemy uniknąć pojedynku, a możemy też skorzystać z pułapek, tudzież cichego i skrytobójczego podejścia.

Kluczową rolę w Left Alive odgrywają też potężne mechy, choć do tej pory nie widzieliśmy jeszcze żadnego materiału z nimi w roli głównej.

Premierę Left Alive zaplanowano na 5 marca bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4.


Sprawdź także:
Left Alive

Left Alive

Premiera: 05 marca 2019
PC, PS4

Left Alive to gra łącząca survival z dynamiczną strzelanką w japońskim wydaniu. Za projekt odpowiada Square Enix, które zwerbowało do pracy nad tytułem osławionych wetera...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?