Bloodborne nadal kryje tajemnice i nawiązania - pewien gracz odkrył właśnie lokację z intra gry

Jak widać, odkrywanie kolejnych ciekawostek w Bloodborne nadal trwa.

@ 14.01.2019, 19:31
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
ps4

Bloodborne to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji obecnej generacji i jeden z pierwszych wysokiej klasy tytułów ekskluzywnych, jakie pojawiły się na konsoli PlayStation 4. Projekty studia From Software z reguły mają to do siebie, iż skrywają mnóstwo tajemnic i ciekawostek, które gracze odnajdują i rozszyfrowują na długo po premierze. Przykładem możemy być choćby przeciwnik, który pojawił się na jednym ze zwiastunów, a pierwszy gracz natknął się na niego dopiero dwa lata po debiucie gry, eksplorując losowo generowane Lochy Kielicha.

Już za kilka tygodni minie czwarty rok od pojawienia się Bloodborne na rynku i, jak się okazuje, wciąż można w nim coś odkryć, co właśnie udało się jednemu z użytkowników forum Reddit. Odnalazł on lokację, którą możemy zobaczyć na początku intra gry, a jest nią pewna obskurna uliczka w Rewirze Katedralnym, niedaleko miejsca, w którym spotykamy Ariannę.

Warto dodać, że intro dla Bloodborne nie zostało przygotowane na silniku gry. W przypadku różnych produkcji rzadko bywa tak, że elementy prezentowane na tego typu materiałach trafiają do właściwego projektu, mimo że gracze chętnie by je tam zobaczyli. Tym bardziej taka drobna ciekawostka z Bloodborne ucieszyła część fanów na Reddicie - porównanie lokacji z gry oraz intra możecie zobaczyć poniżej.

Jeżeli dopiero zaczynacie poznawać Bloodborne, przypominamy o naszym obszernym poradniku. Znajdziecie w nim szczegółową rozpiskę każdego etapu, porady dotyczące walki z bossami i wiele więcej.


Sprawdź także:

Bloodborne

Premiera: 24 marca 2015
PS4

Bloodborne to kolejna produkcja stworzona przez zespół From Software, znany m.in. z serii wymagających gier RPG akcji - Souls. W pracach nad tytułem uczestniczył Hidetaka...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:14, 15.01.2019
A już myślałem, że mi coś umknęło Dumny Chyba każdy kto grał w Bloodborne był w tej uliczce tylko raczej nie skojarzył z intrem. Ale fakt Bloodborne skrywa masę tajemnic z których nie wszystkie doczekają się wyjaśnienia, chyba, że może dwójka powstanie Dumny