Dark Souls Trilogy zadebiutuje wreszcie w Europie?

Można powiedzieć, że było to kwestią czasu.

@ 11.01.2019, 18:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Dark Souls Trilogy zadebiutuje wreszcie w Europie?

Fani cyklu Dark Souls otrzymali w zeszłym roku projekt, który wręcz musieli posiadać w swojej kolekcji - chodzi oczywiście o kompletną trylogię słynnej serii, sprzedawaną w Japonii oraz Stanach Zjednoczonych. Niestety nie w Europie.

Jak się jednak okazuje, zestaw niebawem może trafić też na Stary Kontynent. Świadczą o tym karty Dark Souls Trilogy, jakie pojawiły się na łamach niemieckiego oraz hiszpańskiego oddziału sklepu Amazon. Co ciekawe, w obu widnieje taka sama data debiutu: 1 marca bieżącego roku.

Strony jako pierwszy zauważył jeden z czytelników forum ResetEra. Jeśli są prawdziwe, oznacza to, że już za nieco ponad miesiąc wszyscy europejscy gracze będą mogli kupić Dark Souls Trilogy, w którego skład wchodzi Dark Souls Remastered, Dark Souls 2: Scholar of the First Sin oraz Dark Souls III: The Fire Fades Edition. Każda z gier zawiera oczywiście wszystkie przeznaczone dla niej dodatki.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony Bandai Namco, a gdy takowe się pojawi, nie omieszkamy się nim z Wami podzielić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMar3cz3k   @   10:02, 12.01.2019
nie mogli przed świętami? bym sobie zrobił prezent a tak trzeba czekać rok Szczęśliwy
0 kudosGuilder   @   13:45, 12.01.2019
Kurde, a ja zacząłem to kompletować pojedynczo. :/ Chyba że Steam zrobi promocję łączoną, w której można dostać całość po obniżonej cenie, jeśli ma się już elementy z niej. W ten sposób szybko i tanio dorwałem Deus Ex: Mankind Divided.
0 kudosTheCerbis   @   14:00, 12.01.2019
Jako, że nie posiadam żadnej części, z chęcią nabyłbym zestaw w pudełku.