What Remains of Edith Finch dostępne za darmo!

Ciekawa przygodówka z 2017 roku dostępna za free.

@ 10.01.2019, 19:31
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

What Remains of Edith Finch to dla wielu osób jedna z ciekawszych produkcji 2017 roku, a jeśli chcecie sprawdzić dlaczego, to warto pobrać launcher Epic Games Store. Gra jest tam bowiem dostępna za darmo przez najbliższe 2 tygodnie.

Aby uzyskać swoją kopię gry, należy odpalić aplikację Epic Games Store, zalogować się na swoje konto i dodać do niego wspomniany tytuł. Musicie to zrobić w dniach 10-24 stycznia - jeśli się wyrobicie w terminie, wówczas tytuł na stałe zostanie przypisany do waszego konta.

What Remains of Edith Finch  to kolekcja osobliwych historii rodziny żyjącej w amerykańskim stanie Waszyngton. Wciel amy się t w tytułową Edith i przemierzamy rozległą posiadłość Finchów, odkrywając zapomniane zdarzenia z dziejów familii i poszukując odpowiedzi na pytanie, dlaczego Edith jest ostatnią z rodu. Każda odkryta przez nas opowieść pozwoli ujrzeć świat oczami jednego z krewnych w dniu ich śmierci i stanowi kolejny krok do rozwiązania zagadki.


Sprawdź także:

What Remains of Edith Finch

Premiera: 25 kwietnia 2017
PS4, PC, XBOX ONE

What Remains of Edith Finch to kolejny projekt studia Giant Sparrow, znanego z gry The Unfinished Swan. Dzieło ejst z gatunku przygodowych gier akcji, w których pierwsze ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKotecek_PL   @   19:51, 10.01.2019
Gierka w moich łapkach, Dziękuję bardzo Uśmiech