Kup napój Black Energy Focus i zgarnij rabat na SoulCalibur VI

Firma Cenega wyszła z całkiem interesującą inicjatywą związaną z grą SoulCalibur VI.

@ 10.01.2019, 17:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kup napój Black Energy Focus i zgarnij rabat na SoulCalibur VI

Cenega nawiązała całkiem ciekawą współpracę z firmą produkującą napój energetyczny Black. W sklepach sieci Żabka pojawiła się specjalna limitowana wersja "energetyka", dzięki której taniej nabędziecie grę SoulCalibur VI.

Specjalne puszki z napojem BLACK ENERGY FOCUS rozpoznacie po tym, że na widnieje na nich postać Mitsurugiego - jednego z fajterów SoulCalibur VI. Po zakupie puszki, zachowajcie paragon i udajcie się na specjalnie przygotowaną stronę, aby otrzymać kod rabatowy do sklepu muve.pl oraz darmową dostawę.

Jakby tego było mało, po dokonaniu zakupu dostaniecie dodatkowe 10 zł na kolejne zakupy. Akcja jest oczywiście ograniczona czasowo i potrwa do końca lutego. Jeśli chcecie z niej skorzystać, zróbcie to jak najszybciej.

"Z myślą o GAMERACH Black stworzył nowy wariant BLACK ENERGY FOCUS. GAMING wymaga mocy i pełnej koncentracja dlatego nowy wariant BLACK ENERGY wzbogaciliśmy kofeiną, witaminami z grupy B oraz dodatkową dawką magnezu", czytamy w komunikacie producenta napoju.

"Ale to nie wszystko, za zakup każdej puszki BLACK FOCUS gracze mogą odebrać rabat w wysokości nawet 70 PLN na grę SoulCalibur VI i 10 PLN na portalu muve.pl. Bardzo cieszymy się, iż wspólnie z Cenegą udało nam się stworzyć unikatową aktywacje WIN the GAME i zaoferować fanom e-sportu nie tylko funkcjonalny produkt, który odpowiada ich potrzebom, lecz również wyjątkowe nagrody od Cenegi za zakup każdej puszki BLACK FOCUS w sieci Żabka".

Inicjatywa wygląda całkiem interesująco, szczególnie dla fanów bijatyk, których na naszych łamach na pewno nie brakuje.


Sprawdź także:
SoulCalibur VI

SoulCalibur VI

Premiera: 19 października 2018
PC, PS4, XBOX ONE

SoulCalibur VI to kolejna odsłona serii bijatyk 3D, których znakiem rozpoznawczym jest możliwość korzystania broni białej. Za projekt odpowiada studio Bandai Namco, twórc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?