Assassin's Creed: Odyssey - znamy garść szczegółów na temat styczniowej aktualizacji

Poprawki, szlify i nowa zawartość - tego możecie się spodziewać.

@ 10.01.2019, 13:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jeszcze przed premierą wiadomo było, że Assassin's Creed: Odyssey otrzyma sporo dodatkowej zawartości popremierowej. Ubisoft dotrzymuje słowa, serwując nam bezustannie aktualizacje, nie tylko poprawiające błędy, ale także dodające nową treść.

Zgodnie z opublikowanymi przez Francuzów informacjami, styczniowa aktualizacja Assassin's Creed: Odyssey zadebiutuje już niebawem, a prócz tego, że przyniesie ze sobą drugi rozdział płatnego dodatku Dziedzictwo pierwszego ostrza, wprowadzi nieco usprawnień oraz niedostępnego do tej pory contentu.

Po pierwsze, po zaaplikowaniu aktualizacji dostaniemy dostęp do całkiem nowych misji, zrzeszonych w ramach Zapomnianych Opowieści z Grecji (luźne tłumaczenie). Ponadto, na prośbę graczy, wprowadzona zostanie opcja pozwalająca zmodyfikować skalowanie przeciwników.

Funkcja związana ze skalowaniem nie będzie jednak działać tak, jakby sobie to można było wyobrazić. Otóż nie chodzi o to, że będzie się ją dało wyłączyć - wymagałoby to najpewniej zbyt dogłębnej modyfikacji kodu gry - ale po prostu zmienić. Wpłyniemy na to, ile poziomów poniżej naszego własnego będą oponenci - maksymalna liczba to 4.

Na koniec wspomnieć jeszcze trzeba o nowych przeciwnikach oraz legendarnym orężu do zdobycia. W sumie atrakcji nie brakuje, a zatem każdy posiadacz Assassin's Creed: Odyssey powinien być ukontentowany.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?