Resident Evil 2 - już niedługo zadebiutuje demo remake'u

Capcom potwierdził jego premierę, przy okazji wyjaśniając funkcjonalność.

@ 09.01.2019, 11:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 2 to zdecydowanie najlepsza odsłona kultowego cyklu. Jeśli jeszcze w nią nie graliście, będziecie mieć okazję niebawem to zrobić, albowiem już 25 stycznia bieżącego roku w sklepach pojawi się świetnie wyglądający remake tegoż przedsięwzięcia. Wcześniej zagramy też w demo.

Firma Capcom potwierdziła, że już niebawem w sieci pojawi się próbka Resident Evil 2 Remake. Będzie ona dostępna na PC, PS4 oraz Xboksie One od 11 stycznia bieżącego roku. Co ważne, demo będzie ograniczone czasowo, oferując dokładnie 30 minut zabawy. Gdy czas ten dobiegnie końca, również skończy się rozgrywka.

Na końcu zobaczyć będzie można nowy zwiastun nadchodzącej premiery. Jeśli nie zamierzaliście ogrywać dema, to być może perspektywa obejrzenia nowego wideo skusi Was do tego, aby poświęcić trochę czasu i transferu (jeśli macie ograniczony) na pobranie i sprawdzenie go.

Premierę Resident Evil 2 Remake zaplanowano na dzień 25 stycznia bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej zwiastun dema.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:23, 09.01.2019
Jeśli dobrze pamiętam to demo na PSX też było ograniczone czasowo. Samo demko chętnie sprawdzę choć zakupu pełnej wersji nie mam w planach Dumny