Dead or Alive 6 przesunięte na marzec

Premiera Dead or Alive 6 została przesunięta na 1 marca tego roku. Pierwotnie bijatyka od studia Team Ninja miała wyjść pod koniec lutego.

@ 08.01.2019, 17:15
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Dead or Alive 6 przesunięte na marzec

Dead or Alive 6, czyli kolejna odsłona popularnej serii bijatyk od studia Team Ninja, zaliczy kilkunastodniową obsuwę! Projekt nie ukaże się - jak pierwotnie zakładano - w lutym, ale dopiero 1 marca tego roku! O zmianie powiadomił wydawca, firma Koei Tecmo.

Dead or Alive 6 zapowiedziano w czerwcu zeszłego roku - ponad 6 lat od premiery "piątki". Nad dziełem czuwają ojcowie marki, studio Team Ninja odpowiedzialne między innymi za bardzo udany i efektowny cykl Ninja Gaiden. Szósta część Dead or Alive ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Opóźnienie daty premiery nie jest znaczące, dotyczy raptem kilkunastu dni. "Szóstka" miała pierwotnie wyjść 15 lutego, jednak chęć lepszego zbalansowania rozgrywki i wprowadzenia technicznych poprawek spowodowały, iż studio postanowiło dać sobie czas do 1 marca z wypuszczeniem produktu na rynek.


Sprawdź także:
Dead or Alive 6

Dead or Alive 6

Premiera: 01 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Dead or Alive 6 to szósta odsłona serii bijatyk 3D skupiających się równie mocno na atrakcyjnych dziewczynach co emocjonującej walce. Za projekt tradycyjnie odpowiadają s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   20:33, 08.01.2019
No i dobrze. Niech robią grę spokojnie aż ją dopracują.