Devil May Cry 5 - poznaliśmy długość gry

Będzie to najprawdopodobniej najdłuższy przedstawiciel cyklu.

@ 08.01.2019, 14:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Devil May Cry 5 - poznaliśmy długość gry

Przed kilkoma godzinami pisaliśmy o tym, że Devil May Cry 5 otrzyma już niebawem drugą edycję demonstracyjną, dostępną dla posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Teraz mamy nowe informacje na temat wydania finalnego.

Dyrektor Devil May Cry 5, Hideaki Itsuno, rozmawiał w Seulu z prasą. W trakcie sesji pytań i odpowiedzi (Q&A) zapytany został o długość gry. Okazuje się, że aby dobrnąć do napisów końcowych, trzeba będzie poświęcić około 15 godzin. Dzięki temu dostaniemy prawdopodobnie najdłuższego przedstawiciela całej serii.

Podczas tego samego wywiadu, Itsuno potwierdził jeszcze jedną ciekawą kwestię. Przyznał bowiem, że po premierze gry możemy otrzymać inne grywalne postaci. Wszystko zależy po prostu od tego, jakie będzie zainteresowanie i zapotrzebowanie grających.

Premierę Devil May Cry 5 zaplanowano na dzień 8 marca bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?