Resident Evil 2 Remake zabezpieczone przez Denuvo

Na to wskazuje karta gry dostępna na łamach Steam.

@ 07.01.2019, 12:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Denuvo nie jest szczególnie lubiane przez graczy, ale deweloperzy, a w szczególności wydawcy, bardzo chętnie korzystają z tego systemu zabezpieczeń. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Capcom w najnowszym swoim projekcie, Resident Evil 2 Remake, także zdecydował się na to DRM.

Mimo że wydawca nie ujawnił z jakiego zabezpieczenia antypirackiego chce skorzystać w przypadku Resident Evil 2 Remake, podpowiedź na ten temat znajdujemy na karcie gry na łamach Steam. Widnieje na niej notka o tym, że Denuvo będzie pełniło tu rolę strażnika przed crackerami.

Czy faktycznie tak będzie, przekonamy się niebawem. Premierę Resident Evil 2 Remake zaplanowano na dzień 25 stycznia bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One, a jeśli ostatnie doniesienia się sprawdzą, przed debiutem dostaniemy też specjalne demo.

Jak zwykle, więcej na temat gry znajdziecie w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?