[Aktualizacja] Obcy: Izolacja 2 nadchodzi?

Nie ma co do tego pewności. Na pewno jednak poznamy konkrety jeszcze w tym miesiącu.

@ 07.01.2019, 17:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

[Aktualizacja] Obcy: Izolacja 2 nadchodzi?

Obcy: Izolacja to jeden z najlepszych survival horrorów ostatnich lat - nie kryliśmy tego pisząc recenzję - a zatem z ogromną niecierpliwością wyczekiwałem na zapowiedź ewentualnej kontynuacji. Wreszcie takową najprawdopodobniej zajawiono.

Na Twitterze Alien Anthology pojawił się interesujący wpis, dotyczący głównej bohaterki Obcy: Izolacja, Amandy Ripley. W notce czytamy, że jej historia zasługuje na to, aby ją opowiedziano oraz o tym, iż będziemy mieli szansę się z nią zapoznać w bieżącym roku.

"40 lat temu zniknęło Nostromo... W 2019 roku Amanda Ripley odkryje sekrety, jakie po sobie zostawiło - niezależnie od konsekwencji" - czytamy w notce. Pod tekstem są też hashtagi, które wskazują na to, że do oficjalnej zapowiedzi przedsięwzięcia dojdzie w styczniu.

W tym momencie niestety nie wiemy jakiej gry możemy się spodziewać. W styczniu 2018 roku w sieci krążyło informacje o tym, że studio Cold Iron Studios pracuje nad nową grą z cyklu Alien, będącą shooterem. Czy właśnie o tym projekcie mowa? Przekonamy się niebawem.

Aktualizacja: Okazało się, że chodzi o grę Alien: Blackout, czyli produkcję mobilną przeznaczoną dla urządzeń działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS.


Sprawdź także:
Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja

Premiera: 07 października 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, SWITCH

Alien: Isolation to kolejny projekt studia Creative Assembly znanego głównie za sprawą świetnych gier strategicznych, a konkretniej serii Total War. Tym razem deweloper w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   15:32, 07.01.2019
Jak Ja bym chciał, żeby była druga część obcego.
Pierwsza część to majstersztyk, lubię do Niej co jakiś czas wracać.
0 kudosgeass   @   15:55, 07.01.2019
Nie chcę smucić... pisze to trochę z przymrużeniem oka, bo to nie potwierdzone info, ale gdzieś czytałem że to raczej chodzi o to że gra już jest patrz: Alien: Isolation która opowiada jej historię. A reszta to ma być jakiś komiks i film/serial.
Mniej więcej wszyscy co graliśmy wiemy jak się Isolation skończyło. Myślę że wątek jest skończony pod tym względem i raczej na sequel bym się nie nastawiał.
Stąd hashtag read play watch.

EDIT:
Alien: Blackout... gierka mobilna będzie. Premiera 24 stycznia. Ehhh, macie swoją Izolację 2 Rozbawiony
0 kudoskobbold   @   19:43, 07.01.2019
Czyli kolejni którzy poszli na łatwiznę, szkoda.