Xbox Game Pass styczeń 2019 - Just Cause 3 i Life is Strange 2

Do biblioteki abonamentu Xbox Game Pass w styczniu zostaną dodane m.in. Just Cause 3, Life is Strange 2 oraz ARK: Survival Evolved.

@ 02.01.2019, 21:13
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox one

Firma Microsoft w ogłosiła poprzez wiadomość na stronie internetowej marki Xbox skład styczniowej aktualizacji biblioteki gier abonamentu Xbox Game Pass! W tym miesiącu zostaną dodane naprawdę porządne produkcje, które każdy subskrybent "growego Netfliksa" będzie mógł pobrać i śmiało ukończyć w trakcie trwania jego abonamentu.

Do listy ponad 100 dostępnych już tytułów w ramach Xbox Game Pass w styczniu trafią:

A to nie jest zamknięta lista, ponieważ w połowie miesiąca MS ujawni kolejne tytuły! Warto również wspomnieć, iż jeszcze w samej końcówce ubiegłego, 2018 roku, do Game Passa trafił kompletny sezon Life is Strange oraz Life is Strange: Before Storm.


Sprawdź także:

Just Cause 3

Premiera: 01 grudnia 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Just Cause 3 to kolejna odsłona uznanej serii zwariowanych sandboksów od studia Avalanche. Jednocześnie jest to pierwsza część, która trafiła na konsole PlayStation 4 i X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?