Zobacz zwiastun Beyond Skyrim: Morrowind i powróć do legendarnej krainy Bethesdy

Moderzy potrafią czynić cuda, jeżeli tylko im się na to pozwoli i da czas. Niech dowodem na to będzie Beyond Skyrim: Morrowind.

@ 02.01.2019, 18:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Zobacz zwiastun Beyond Skyrim: Morrowind i powróć do legendarnej krainy Bethesdy

W sieci pojawiły się bardzo interesujące informacje dotyczące kultowego klasyka sprzed lat, mianowicie The Elder Scrolls III: Morrowind, a w zasadzie projektu specjalnej modyfikacji na silniku The Elder Scrolls V: Skyrim.

Żeby było ciekawie, otrzymaliśmy dzisiaj trailer dzieła, nad którym od dawna pracuje grupa zapaleńców. Zainteresowani przedsięwzięciem mogą już teraz je wypróbować, ponieważ jakiś czas temu udostępniono Beyond Skyrim: Bruma, zabierające gracza na północ od Cyrodiil. Modyfikację pobierzecie pod tym adresem.

Jakby tego było mało, moderzy pracują aktualnie nad wieloma innymi projektami w tym Cyrodiil: The Seat of Sundered , KingsIliac Bay: Tower of Dawn czy Elsweyr: Sugar and Blood a to i tak nie wszystko co będą mieli wkrótce do zaoferowania fanom uniwersum Bethesdy.

Poniżej zostawiamy dla Was zwiastun modyfikacji. Z opisu wynika iż grupa nie ma sprecyzowanej daty premiery, aczkolwiek prace są w zaawansowanym stadium i możemy liczyć na to, że jeszcze w tym roku całość zostanie ukończona.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:12, 03.01.2019
No nie powaliło mnie.
A tak btw: zauważyliście tam rasę hanarów? Uśmiech
0 kudosTheCerbis   @   12:11, 03.01.2019
Gdyby jeszcze Mass Effect wyszedł wcześniej niż Morrowind... To są łaziki przecież.
0 kudosshuwar   @   13:36, 03.01.2019
Czyli tak naprawdę rasa Hanarów pochodzi z Morrowinda? Uśmiech
0 kudosTheCerbis   @   17:04, 03.01.2019
Może mocno się zainspirowali.
0 kudosfrycek88   @   19:56, 03.01.2019
Mod wygląda super. Ponoć chcą odtworzyć całe Tamriel na silniku Skyrima.
0 kudosshuwar   @   08:37, 04.01.2019
Cytat: frycek88
Mod wygląda super
No właśnie ja tej mocy szczególnie nie zauważyłem na tym zwiastunie. Przypomina mi bardziej jedno z DLC do Skyrima (to w którym przenosimy się na wyspę .... - tu wstaw jej nazwę, bom zapomniał).
Dodaj Odpowiedź