Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało kategorię wiekową

Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych, a z wpisu na jej temat dowiadujemy się interesujących szczegółów.

@ 02.01.2019, 16:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Sekiro: Shadows Die Twice to jedna z najbardziej intrygujących gier bieżącego roku. Za jej powstaniem stoi studio From Software, czyli ekipa odpowiedzialna za słynny cykl Dark Souls. Czy i tym razem twórcy przygotują coś wyjątkowego?

Sekiro: Shadows Die Twice otrzymało niedawno kategorię wiekową od organizacji ESRB. Określa ona wiek osób, które w przedsięwzięcie mogą (teoretycznie) zagrać na podstawie różnych elementów w niej zawartych. Tym razem mówimy o osobach dorosłych, na co wpływ ma kilka aspektów.

Z wpisu dotyczącego Sekiro: Shadows Die Twice dowiadujemy się, że zarówno w trakcie pojedynków, jak i scen przerywnikowych obserwujemy "duże rozbryzgi krwi podczas zabijania przeciwników", co nie jest zaskoczeniem. Ponadto ataki powodują dekapitacje oraz rozczłonkowywanie oponentów, a w przerywnikach widzimy postaci przebijane mieczami na wylot.

Co ciekawe, w notce nie ma mowy o mikrotransakcjach, co oznacza, że najprawdopodobniej takowych w grze nie będzie. Przekonamy się o tym jednak dopiero po premierze Sekiro: Shadows Die Twice, zaplanowanej na dzień 22 marca bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Więcej na temat gry znajdziecie w naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?