Quantic Dream niebawem zapowie kolejną grę

Niestety nie oznacza to, że będziemy mogli w nią szybko zagrać.

@ 02.01.2019, 14:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps4

Raczej dla nikogo nie będzie to zaskoczeniem, ale studio Quantic Dream przygotowuje się do zapowiedzi kolejnego przedsięwzięcia - wskazuje na to wpis na Twitterze.

W notce, o której mowa deweloperzy dziękują fanom za dotychczasowe wsparcie, a następnie piszą, że już niebawem będą mieć dla wszystkich jakieś "wspaniałe wieści". Żadnych konkretów nie poznaliśmy, co nie jest zaskoczeniem, ale wkrótce się to powinno zmienić.

Zapowiedź gry nie jest niestety jednoznaczna z jej udostępnieniem. Studio Quantic Dream słynie z tego, że się nie spieszy i dość długo dłubie przy każdym projekcie. Pomiędzy Beyond: Dwie Dusze (wydanym w 2013 roku), a Detroit: Become Human (opublikowanym w 2018 roku) było w sumie mniej więcej 5 lat odstępu i podobnie może być tym razem.

Ze względu na powyższe, nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Wcześniej czy później na pewno poznamy więcej szczegółów w temacie, w tym - co najważniejsze - platformę sprzętową. Jest bowiem spora szansa, że nowy projekt Quantic Dream dedykowany będzie PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?