From Software pracuje nad dwoma niezapowiedzianymi tytułami

Sekiro: Shadows Die Twice to niejedyna gra, nad którą dłubią Japończycy.

@ 29.12.2018, 18:53
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Deweloperzy ze studia From Software powoli kończą pracę nad zapowiedzianym na marzec Sekiro: Shadows Die Twice. Ten intrygujący tytuł ma być ciekawą odskocznią od dotychczasowych produkcji studia. To jednak niejedyny projekt, nad którymi dłubie obecnie wspomniana ekipa.

Jak wyjaśnił właśnie Hidetaka Miyazaki, obecnie trwają prace nad dwoma kolejnymi grami. Niestety, szef studia nie zdradza nawet najmniejszych przesłanek, o jakich tytułach mowa. Niedawno jego zespół wydał grę Déraciné na PlayStation VR, gdzie znaleziono nawiązania do Bloodborne. Miyazaki sprostował jednak, że był to zwykły easter-egg i jednocześnie przeprosił fanów za to, że dość nieumyślnie studio narobiło przez to niepotrzebnego zamieszania.

Jeśli chodzi o gry, nad którymi From Software obecnie pracuje, to szczegóły na ich temat poznamy dopiero za jakiś czas. Szef studia twierdzi, że póki co projekty nie są jeszcze gotowe by zademonstrować je szerszej publiczności. Warto dodać, że japońska ekipa raczej nie ma w zwyczaju chwalić się swoimi grami, dopóki nie znajdują się one na zaawansowanym etapie produkcji. Dobrym przykładem jest ujawnione w czerwcu Sekiro: Shadows Die Twice, o którym dowiedzieliśmy się dopiero na targach E3 i od razu zobaczyliśmy obszerny gameplay.

Raczej nie należy nastawiać się także na kontynuację cyklu Dark Souls. Niedawno przedstawiciel From Software stwierdził, że Soulsy są obecnie uznawane za wyczerpany temat.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:46, 29.12.2018
Ja i tak mam nadzieję, że Bloodborne 2 kiedyś wyjdzie Dumny