The Walking Dead: The Final Season kupimy jedynie w Epic Games Store

Fani serii nie są zadowoleni z tego ograniczenia.

@ 25.12.2018, 13:31
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Skybound Games poinformowało, że gra The Walking Dead: The Final Season będzie dostępna jedynie w Epic Games Store. Tytułu nie kupimy w żadnym innym sklepie.

Przypomnijmy, że grę początkowo tworzyło studio Telltale Games, ale po jego upadku dalsze prace przejęła ekipa Skybound. Telltale zdążyło wydać 2 z 4 planowanych odcinków. Trzeci i czwarty epizod jest kończony przez drugie studio. The Walking Dead: The Final Season obecnie nie da się nigdzie kupić, ale gdy cały sezon będzie gotowy, gra ponownie trafi do sprzedaży - kupimy ją jedynie w Epic Games Store, czyli nowym sklepie twórców Fortnite.

Co jeśli kupiliśmy wcześniej dostęp do całego sezonu gdy gra była jeszcze dostępna na Steam lub GOG? Na szczęście otrzymamy dostęp do całego sezonu. Jeśli jednak nie dokonaliśmy wówczas zakupu przepustki, to obecnie jedyną drogą na kupno gry będzie wizyta w sklepie Epic Games.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:46, 25.12.2018
I teraz ciekawy jestem czy tym ruchem zyskają nowych klientów czy gracze w ramach protestu nie kupią gry.
0 kudosdabi132   @   22:55, 25.12.2018
Napaleńcy na pewno kupią grę. A ci co nie chcą zakładać nowego konta po to aby zagrać w jedną grę będą musieli obejść się smakiem.