Resident Evil 2 Remake - na początku stycznia zagramy w wersję demo gry

Na łamach sklepu Xbox Store dokopano się do informacji o wersji demonstracyjnej Resident Evil 2 Remake.

@ 20.12.2018, 18:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się bardzo interesujący temat, dotyczący wersji demonstracyjnej gry Resident Evil 2 Remake na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Resident Evil 2 1-Shot Demo wylądowało w Xbox Store, zaś konkretną informację wczesnym rankiem na ten temat otrzymali dziennikarze True Achivements. Oczywiście w sieci rozpętała się burza domysłów i niedomówień, ale teraz już wszystko wiemy - wersja demo będzie dostępna do pobrania 11 stycznia.

1-Shot Demo pozwoli graczom przetestować 30 minut rozgrywki z gry. Capcom przygotowało dla graczy pierwszy epizod historii, dzięki któremu mamy zapoznać się z mechaniką rozgrywki, nowo zaprojektowaną grafiką i ogólnym klimatem tej produkcji. Warto podkreślić, iż oryginał sprzed wielu lat również posiadał wersję demonstracyjną, która również była ograniczona czasowo i prezentowała wstęp do gry.

To będzie dobra okazja do przetestowania tytułu przed premierą. Debiut odbędzie się z kolei 25 stycznia 2019. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Resident Evil 2 Remake

Premiera: 25 stycznia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 2 Remake to odświeżona wersja jednej z najpopularniejszych odsłon serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy Capcom postanowili jedna...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?