PlayStation Store - trwa trzecia część świątecznej wyprzedaży, a w niej przeceniono m.in. Marvel's Spider-Man

Przypominamy o ofercie, która już niebawem dobiegnie końca.

@ 17.12.2018, 18:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Marvel's Spider-Man to jedna z najlepszych gier ekskluzywnie dostępnych dla posiadaczy PlayStation 4. Jeśli na przedsięwzięcie się jeszcze nie zdecydowaliście, do końca dzisiejszego dnia możecie nabyć je w bardzo atrakcyjnej cenie.

W związku ze zbliżającymi się świętami, firma Sony postanowiła przecenić Marvel's Spider-Man do kwoty 169 zł, a jeszcze niedawno trzeba było zapłacić złotych 289. Promocja jest jednak ograniczona czasowo i dobiegnie ona końca dziś w nocy, a konkretniej o godzinie 1:00.

Co istotne, pośród świątecznych ofert widnieje również wiele innych tytułów. Prócz Marvel's Spider-Man w wyprzedaży znajdziecie między innymi Assassin's Creed: Odyssey, które sprzedawane jest za jeszcze mniejsze pieniądze. Jego pierwotna cena to także 289 zł, a obecnie zapłacić musicie 145 zł. Także i w tym przypadku macie czas do 1:00 dziś w nocy.

Pełną ofertę znajdziecie na łamach PlayStation Store - koniecznie się z nią zapoznajcie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?