Left Alive - zwiastun ukazujący sposoby przetrwania

Walka o własne życie jest podstawą rozgrywki w Left Alive.

@ 12.12.2018, 11:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Left Alive - zwiastun ukazujący sposoby przetrwania

Firma Square Enix opublikowała właśnie kolejny zwiastun ukazujący grę Left Alive. Tym razem wydawca chce zwrócić uwagę graczy na różne sposoby przetrwania w Novo Slava, czyli na obszarze, na którym toczy się akcja projektu.

W Left Alive wcielamy się w jedną z kilku różnych postaci, a naszym zadaniem jest oczywiście przetrwanie. Po rozpoczęciu zabawy otrzymujemy różne cele oraz, często bardzo rozbudowane, misje, których realizacją musimy się zająć. Co istotne, w zależności od podejmowanych decyzji, zmieniamy przebieg wątku fabularnego.

Jak na survival przystało, podstawą zabawy jest gromadzenie przydatnych przedmiotów, crafting, dbanie o stan fizyczny oraz odpowiednie podchodzenie do napotkanych trudności. Trzeba bowiem wiedzieć kiedy warto do pojedynku przystąpić, a kiedy lepiej jest odpuścić.

Premierę Left Alive zaplanowano na 5 marca 2019 roku, a grać będziemy na PC oraz konsoli PlayStation 4. W tym momencie nie wiemy nic na temat konwersji przeznaczonej dla Xboksa One.


Sprawdź także:
Left Alive

Left Alive

Premiera: 05 marca 2019
PC, PS4

Left Alive to gra łącząca survival z dynamiczną strzelanką w japońskim wydaniu. Za projekt odpowiada Square Enix, które zwerbowało do pracy nad tytułem osławionych wetera...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?