Zapowiedziano Project CARS 3

W tym momencie na temat projektu nie wiemy niestety nic.

@ 12.12.2018, 10:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziano Project CARS 3

Obie dotychczasowe odsłony cyklu Project CARS cieszyły się ogromną popularnością. Nie powinno być więc dla nikogo zaskoczeniem, że deweloperzy odpowiedzialni za serię, Slightly Mad Studios, przygotowują już "trójkę".

Pierwsze informacje na temat Project CARS 3 docierają do nas za sprawą forum GT Planet. Na jego łamach pojawił się wątek, w którym szef Slightly Mad, Ian Bell, potwierdził, że PC3 rzeczywiście powstaje. Niestety nie napisał on niczego więcej na temat przedsięwzięcia.

Ze względu na brak detali nie wiemy kiedy dojdzie do premiery Project CARS 3, ani na jakich platformach będziemy się bawić. Deweloper obiecuje natomiast, że dostaniemy najbardziej ambitny tytuł, jaki kiedykolwiek jego firma opracowała - ma on zmieść całą konkurencję.

"Planujemy zmieść wszystko inne, planowane przez kogokolwiek innego", napisał Bell.

Czekamy na więcej detali, a kończąc przypomnę, że ostatnia odsłona serii, Project CARS 2, wciąż dostępna jest w sklepach. Nabędziecie ją obecnie w bardzo atrakcyjnej cenie na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Project CARS 2

Project CARS 2

Premiera: 22 września 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Project CARS 2 to kontynuacja udanej gry wyścigowej z 2015 roku. Deweloperem "dwójki" jest ekipa Slightly Mad Studios, odpowiedzialna także za część pierwszą.Produkcja op...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?