Resident Evil 2 Remake: zobacz najnowsze fragmenty rozgrywki

Gameplay z Resident Evil 2 Remake pokazuje Claire Redfield, podziemia komisariatu policji oraz potężny klimat tej gry.

@ 06.12.2018, 18:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci opublikowano najnowsze materiały wideo z gry Resident Evil 2 Remake, która będzie miała swoją premierę na samym początku przyszłego roku.

Dzisiaj możemy rzucić okiem na kilka fragmentów przedstawiających konkretny gameplay. Claire Redfield przedzierająca się przez opustoszałe - no nie do końca - podziemia komisariatu policji w Raccoon City. Oczywiście nie mogło zabraknąć lickerków oraz ogromnego Tyranta.

Dodatkowo opublikowano materiały, na których widać "nowe wcielenie" Ady Wong, ikonicznej dla całej serii agentki, której wygląd znacząco odmieniono. Oczywiście czerwona sukienka pozostała, jak również tajemnica wokół niej. Grywalny epizod Adą będzie czymś więcej, aniżeli ten z oryginalnego Resident Evil 2.

Premiera gry Resident Evil 2 Remake zaplanowana jest na 25 stycznia 2019 roku.


Sprawdź także:

Resident Evil 2 Remake

Premiera: 25 stycznia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 2 Remake to odświeżona wersja jednej z najpopularniejszych odsłon serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy Capcom postanowili jedna...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   20:36, 06.12.2018
Uff! Pięknie!
Coraz mniej gier budzi moje zainteresowanie, jednak ten remake będzie stuprocentowym hitem. Zagram z ogromną przyjemnością, następnie już tylko "Darth Stranding" Kojimy.
Czekam!