Phil Spencer, szef Xboksa, weźmie udział w The Game Awards 2018

Czyżby była szansa na jakąś zapowiedź?

@ 05.12.2018, 23:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

The Game Awards 2018 już w najbliższy weekend. W trakcie imprezy zobaczyć będziemy mogli wiele osobistości, w tym braci Russo, czyli reżyserów filmu Avengers: Wojna Bez Granic, oraz Phila Spencera.

O drugim jegomościu dowiedzieliśmy się za sprawą wpisu na łamach Twittera. Organizatorzy The Game Awards chwalą się w nim, że Phil Spencer będzie uczestniczył w imprezie w roli prezentera. Ujawni on nominacje, a potem zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W tym momencie nie wiemy niestety czy Spencer będzie miał dla nas jakąś zapowiedź, ale jest szansa, że po spełnieniu obowiązków prezentera, poinformuje publiczność o czymś całkiem nowym i związanym z Xboksem. Trzymamy przynajmniej za to kciuki.

Kończąc nadmienię jeszcze, że wszystkie doniesienia z The Game Awards 2018 będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   16:45, 06.12.2018
Też nie miałem okazji jakoś poznać osobiście. To Executive Vice President of Gaming at Microsoft. Szef Xboxowego oddziału MS.