Gran Turismo Sport otrzymało sporą aktualizację

Dodaje ona do gry między innymi siedem niedostępnych do tej pory samochodów.

@ 05.12.2018, 20:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Studio Polyphony Digital opublikowało kolejną aktualizację dla Gran Turismo Sport. Oznaczono ją numerkiem 1.31, a wprowadza ona do gry nie tylko sporo poprawek, ale również nową zawartość. Wśród niej są m.in. samochody, tory oraz zmiany w trybie kampanii.

Jeśli chodzi o auta, dodano ich w sumie siedem, a na liście dostrzec można m.in. BMW M3 Coupé ‘07 oraz Ferrari F50 ‘95. Aby ścigało nam się lepiej niż dotychczas, deweloperzy udostępnili również tor Tokyo Expressway South Route. Co ciekawe, widnieje on w tytule w dwóch wariantach.

Tryb kampanii, o którym wspomniałem we wstępie, także doczekał się nowości. Dodano do niego cztery wydarzenia, a ponadto Circuit de Barcelona-Catalunya pojawił się w trybie okrążeń. Więcej na temat aktualizacji znajdziecie w dołączonej do niej informacji. Poniżej prezentujemy natomiast kompletną listę nowych samochodów.

Nowe auta:

  • BMW M3 Coupé ‘07
  • Chevrolet Corvette Sting Ray Sport Coupe (C2) ‘63
  • Ferrari F50 ‘95
  • Greddy Fugu Z
  • McLaren P1 GTR ‘16
  • Pontiac Firebird Trans Am ’78 
  • Tesla Motors Model S Signature Performance ‘12

Poniżej zwiastun aktualizacji, a ja, kończąc, przypomnę, że Gran Turismo Sport dostępne jest ekskluzywnie dla posiadaczy konsol PlayStation 4.


Sprawdź także:

Gran Turismo Sport

Premiera: 17 października 2017
PS4

Gran Turismo Sport to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych, przeznaczonych na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Polyphony ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?