Diablo 4 zostanie ujawnione na przestrzeni roku, Blizzard pracuje nad wieloma grami

Mobilne Diablo to sól w oku studia Blizzard Entertainment, ale okazuje się, że czwarta część tej popularnej serii jest opracowywana i pokazana zostanie w przeciągu roku.

@ 01.12.2018, 10:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Mamy bardzo dobre wiadomości dla wszystkich fanów serii Diablo od Blizzard Entertainment. Możecie zapomnieć o zawracaniu sobie głowy mobilną wersją cyklu, bowiem studio ujawni w przeciągu roku Diablo 4.

Kontynuacja Diablo III jest opracowywana od lat. Najpierw miała być grą podobną do Dark Souls, z wysokim poziomem trudności i innym widokiem, aczkolwiek projekt porzucono. W przeciągu dwunastu miesięcy mamy otrzymać pełną zapowiedź gry Diablo 4, która powróci do korzeni serii. Na oficjalnym forum firmy Blizzard pojawił się taki oto wpis:

"Wciąż czytamy informacje zwrotne, a nasze wewnętrzne dyskusje trwają. Mamy wiele planów dotyczących wielu projektów w ramach marki Diablo, które będziemy ujawniać w ciągu nadchodzącego roku. Chętnie podzielimy się nowymi informacjami na temat wszystkich naszych gier, ale na niektóre będziecie musieli po prostu zaczekać, ponieważ wolimy je pokazać, a nie chcemy o nich opowiadać".

"Oczywiście zajmie to trochę czasu, aby spełnić Wasze oczekiwania, aczkolwiek teraz, bardziej niż kiedykolwiek, jesteśmy zaangażowani w prace nad marką Diablo, z której nasza społeczność może być dumna".

Należy podkreślić, że w wypowiedzi pracownika Blizzarda nie pojawia się konkretnie  nazwa „Diablo 4”, mimo to my nie spodziewamy się niczego innego. Tytuł powinien być ujawniony ponieważ studio już wcześniej było gotowe na pokazanie go, a sympatycy marki nie wybaczyliby kolejnego opóźnienia.

A co Wy na to, jakie Diablo chcielibyście zobaczyć?


Sprawdź także:

Diablo III

Premiera: 15 maja 2012
PC, PS3, XBOX 360

Diablo III to wyjątkowe połączenie elementów RPG oraz gry akcji. Program stanowi kontynuację jednej z najlepszych serii dedykowanych komputerom PC.Podobnie jak w edycjach...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?