Premiera Path of Exile na PS4 przesunięta na przyszły rok

Na szczęście opóźnienie nie jest jakoś bardzo duże.

@ 29.11.2018, 19:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Path of Exile to jedna z najlepszych gier typu hack'n'slash na rynku. Przedsięwzięcie jest obecnie dostępne dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One, a jeszcze w tym roku miało zadebiutować również na PlayStation 4. Premierę jednak przesunięto.

Ekipa odpowiedzialna za Path of Exile, studio Grinding Gear, ujawniło właśnie, że planowany termin wydania gry na PlayStation 4 został przesunięty. Obecnie mówi się o lutym 2019 roku, przy czym nie ujawniono o jaki konkretnie dzień chodzi. Opóźnienie jest wynikiem długiego procesu certyfikacji w okresie jesiennym.

"Kiedy zapowiedzieliśmy Path of Exile dla PlayStation 4 wcześniej w tym miesiącu, ujawniliśmy, że celujemy w grudniową premierę. Niestety musieliśmy to zmienić na luty 2019 roku. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności tym spowodowane, ponieważ wiemy, że wielu graczy czeka na tę premierę", wyjaśniają deweloperzy.

Teoretycznie wszystko ma być gotowe na styczeń, ale twórcy wolą na spokojnie opublikować swoje dzieło w lutym. Dzięki opóźnieniu programiści będą mieli między innymi więcej czasu na dopieszczenie optymalizacji.

"Rozumiemy, że wielu użytkowników PlayStation chciało by zagrać w Betrayal w trakcie świąt i czeka na informacje. Obiecujemy, że Path of Exile będzie wspaniałe na PlayStation 4, kiedy zadebiutuje na początku przyszłego roku".

Kończąc, przypomnę, że Path of Exile jest od sierpnia 2017 roku dostępne na Xboksie One. Podobnie, jak na PC, jest ono w pełni darmowe.


Sprawdź także:

Path of Exile

Premiera: 26 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?