Niebawem zadebiutuje trylogia Batman Arkham?

Pisząc niebawem, mam na myśli w tym tygodniu.

@ 26.11.2018, 23:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Jak donosi redakcja TrueAchievements, już jutro w sklepach pojawi się kolejny zestaw gier z cyklu Batman Arkham. Kartę zestawu zauważono na łamach sklepu Xbox Store i mimo że została błyskawicznie zdjęta, w sieci nic nie ginie.

Jeśli doniesienia się sprawdzą, w pakiecie dostępne będą w sumie trzy gry: Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight. Każda ma zawierać całą popremierową zawartość, a w przypadku dwóch pierwszych projektów mówimy tu o edycjach zremasterowanych, czyli lekko podkręconych do konsol obecnej generacji.

Co ciekawe, zestaw został rzekomo podrasowany na potrzeby konsoli Xbox One X, co znaczy, że podczas zabawy będziemy mogli się cieszyć wyższą rozdzielczością (może nawet 4K), lepszą płynnością oraz nowoczesnymi efektami pokroju HDR.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Sprawdź także:

Batman: Arkham Asylum

Premiera: 15 września 2009
PC, PS3, XBOX 360

Batman: Arkham Asylum to pierwsza next-genowa część przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów komiksowego uniwersum DC. Zgodnie z tytułem, gracze mają okazję odwiedzić...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   17:09, 28.11.2018
Ja się zastanawiam czy Arkham Knight ukaże się w ogóle w PKK, tak jak poprzednie trzy odsłony. Nie ukrywam, że mam je właśnie w serii od Cenegi i finał kwadrologii z chęcią bym przygarnął w takim samym pudełku.
0 kudosguy_fawkes   @   12:32, 29.11.2018
Czyli Arkham Origins jest wszem i wobec pomijane, ponieważ nie zrobiło go RockSteady? Mimo iż trochę odstawał jakościowo, był jednak całkiem przyzwoity i taki zestaw jednak powinien być kompletny. Posiadacze XO mogą oczywiście uruchomić w ramach wstecznej kompatybilności wersję z X360, na PC tematu nie ma w ogóle, ale na PS4 nie jest to już takie proste.
0 kudosTheCerbis   @   13:14, 29.11.2018
Ano... Arkham Origins powinien również być dołączany. Według mnie to część serii, mimo innego dewelopera. No i dość przyjemnie się grało, choć pamiętam, że Deadshot trochę nerwów mi popsuł.
0 kudosGuilder   @   14:20, 29.11.2018
Deadshot czy Deathstroke? Obaj byli w tej grze, ale ten pierwszy był dla mnie sporo prostszy od drugiego.

A w temacie, to zdecydowanie się zgadzam, że trochę dziwnie pomijać w tym wszystkim Origins. Niezłe były, trzymały pewien poziom.
0 kudosTheCerbis   @   15:01, 29.11.2018
Chyba właśnie Deadshot, bo miałem kilka podejść do niego, jako że trzeba było jeszcze uporać się z falami jego kumpli.
Dodaj Odpowiedź