Kup pizzę i zgarnij kod rabatowy na grę Hitman 2

Akcja dotyczy jednak konkretnej sieci restauracji - pamiętajcie o tym.

@ 23.11.2018, 19:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Cenega, oficjalny dystrybutor gry Hitman 2 na naszym rynku, przygotowała całkiem interesującą ofertę dla wszystkich fanów Agenta 47. Jeśli jeszcze nie kupiliście nowych przygód słynnego skrytobójcy, a przy okazji lubicie pizzę czytajcie dalej.

Cenega, we współpracą z siecią pizzerii Da Grasso i sklepem internetowym Muve, ma dla graczy specjalną zniżkę na zakup Hitman 2. Jeśli zdecydujecie się nabyć pizzę w jednym z 60 wybranych lokali, dostaniecie kod zniżkowy do sklepu Muve, za pomocą którego kupicie "drugiego Hitmana" o 20% taniej. Co istotne, inicjatywa dotyczy wyłącznie wydań przeznaczonych dla PS4 oraz Xboksa One, a więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Hitman 2 to kontynuacja wydanej mniej więcej dwa lata temu skradanki, w której rolę główną odgrywa słynny Agent 47. Jako że mamy do czynienia z sequelem, historia przygotowana na potrzeby "dwójki" stanowi bezpośrednie następstwo tego, co mogliśmy obserwować w "jedynce".

Jak na Agenta 47 przystało, protagonista to niebywale uzdolniony morderca, który nie zawsze musi wykorzystywać broń palną, często radzi sobie również pożytkując po prostu otoczenie.

Hitman 2 nabędziecie w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, w trzech wariantach do wyboru: standardowym, Złotej Edycji oraz Edycji Kolekcjonerskiej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?