Zapowiedziano Civilization VI: Gathering Storm

Czyli największe rozszerzenie w historii cyklu Cywilizacja.

@ 21.11.2018, 15:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Firma Take-Two, we współpracy ze studiem Firaxis, ujawniła, że już w przyszłym roku na rynku zadebiutuje kolejne, dość znaczących rozmiarów, rozszerzenie dedykowane szóstej odsłonie cyklu Cywilizacja. Dodatek zatytułowano Gathering Storm.

Z informacji prasowej, którą dostaliśmy od wydawcy, wynika że Gathering Storm jest drugim dla Civilization VI i zarazem największym rozszerzeniem dla sagi Cywilizacja, jakie kiedykolwiek powstało. Na potrzeby zestawu opracowano oczywiście wiele ciekawych rozwiązań, w tym sugestywne katastrofy naturalne, mogące znacząco spowolnić rozwój naszej społeczności.

Żeby było ciekawiej są też nowe nacje, nowi przywódcy, niedostępne wcześniej budynki i cuda, a także nowa przyszłość i scenariusze, które uatrakcyjniają zabawę i sprawiają, że z jeszcze większą przyjemnością i radością będziemy do projektu zasiadać.

Gathering Storm dostępne będzie od dnia 14 lutego 2019 roku, wyłącznie na komputerach osobistych. W tym momencie nie wiemy czy deweloperzy chcą udostępnić także wydania dedykowane NIntendo Switch oraz urządzeniom działającym pod kontrolą systemu iOS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?