Spyro Reignited Trilogy debiutuje w sklepach

Dziś ma miejsce premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych platformówek bieżącego roku.

@ 14.11.2018, 17:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Polski dystrybutor Spyro Reignited Trilogy, firma Cenega, pragnie przypomnieć, że premiera wspomnianej gry ma miejsce dzisiaj. Jeśli zdecydujecie się na zakup zestawu, otrzymacie w pełni zremasterowaną kolekcję trzech kultowych tytułów, zrealizowaną w jakości HD.

Spyro Reignited Trilogy dostępne jest od dziś na dwóch platformach sprzętowych: PlayStation 4 oraz Xboksie One. W tym momencie nic nie wiemy na temat wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, jest jednak spora szansa, że takowe również trafi do sklepów.

Spyro Reignited Trilogy to trzy gry: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! i Spyro: Year of the Dragon. Każda została w odpowiedni sposób dopieszczona, a jeśli chodzi o założenia, mamy do czynienia z urokliwymi platformówkami, w których liczy się przede wszystkim zręczność oraz spostrzegawczość.

"To prawdziwa przyjemność dostarczyć z powrotem jedną z najbardziej ikonicznych postaci z gier wideo wszech czasów poprzez Spyro Reignited Trilogy", powiedział Paul Yan, Co-Studio Head w Toys For Bob. "Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, aby być pewnym, że każdy szczegół gry dostarczy fanom wspaniałych wrażeń. Mamy nadzieję, że gracze będą mieli tyle samo frajdy przy powracaniu do świata Spyro i zamieszkujących go postaci, co my remasterując".

Więcej informacji na temat Spyro Reignited Trilogy znajdziecie w naszej encyklopedii. Niebawem na naszych łamach opublikujemy też recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   19:46, 14.11.2018
Mogę potwierdzić, gra się wyśmienicie Szczęśliwy