DayZ wchodzi w końcu w fazę beta!

Studio Bohemia Interactive, autorzy moda - a już samodzielnej gry - DayZ, ogłosili przejście swojego projektu do wersji betea - 3 lata po pierwszym wydaniu!

@ 08.11.2018, 10:24
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Po blisko pięciu latach od wypuszczenia pierwszej wersji DayZ, dzieło studia Bohemia Interactive, które pierwotnie było wyłącznie modyfikacją dedykowaną innej grze tego studia - Arma II - weszło w fazę beta! Zapowiada to nie tylko przyhamowanie rozwoju głównych "ficzerów", ale również autostradę do opublikowania jednego z pierwszych gier typu battle royal w ramach finalnej wersji.

Zgodnie z zapowiedziami autorów z grudnia zeszłego roku, DayZ faktycznie w 2018 wchodzi na kolejny etap rozwoju - w opublikowanym na platformie Steam oświadczeniu, Bohemia Interactive opowiada, jak teraz będzie wyglądał proces tworzenia jednego z najpopularniejszych reprezentantów wieloosobowych surwiwali. Zamiast wprowadzania kolejnych rewolucyjnych mechanizmów, gra ma być nieustannie poprawiana i optymalizowana! Wszystkie główne "ficzery" już zostały zaimplementowane, teraz przyszedł czas, żeby je ustabilizować i zbalansować.

Do końca 2018 roku deweloperzy mają zamiar wypuścić - przynajmniej na komputerach osobistych - wersję 1.0. Poniżej zaś możecie zapoznać się z krótkim materiałem filmowym ogłaszającym nowości w nowo wprowadzonej wersji beta.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   12:17, 08.11.2018
Jeszcze parę lat temu DayZ było bezkonkurencyjne, ale teraz? Może być trochę za późno.