Shoty z Vampire The Masquerade: Bloodlines

Miło nam poinformować, że do naszej galerii gry Vampire The Masquerade: Bloodlines trafiła właśnie galeria nowych screenów z tej właśnie produkcji.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Shoty z Vampire The Masquerade: Bloodlines

Miło nam poinformować, że do naszej galerii gry Vampire The Masquerade: Bloodlines trafiła właśnie galeria nowych screenów z tej właśnie produkcji. Jeśli więc czekacie na nowe dzieło studia Troika Games to możecie się zapoznać ze screenami. Są one całkiem niezłej jakości, a w związku z tym warto zerknąć.

Kończąc przypomnę, że tytuł powstaje na silniku Source, znanym m.in. z gry Half-Life 2, a jej wydania podjęła się firma Activision. Projekt jest oczywiście przedstawicielem gatunku RPG, w którym największy nacisk położono na klimat, rozbudowane zadania oraz rozwój głównego bohatera. Projekt zagości na półkach sklepowych jeszcze w tym roku, a jego platformą docelową są komputery PC.

Sprawdź także:
Vampire The Masquerade: Bloodlines

Vampire The Masquerade: Bloodlines

Premiera: 16 listopada 2004
PC

Vampire: The Masquerade - Bloodlines jest kontynuacją gry opartej na słynnym systemie RPG wydawnictwa White Wolf łączącą zalety pełnej akcji gry FPP z otwartym środowiski...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?