Path of Exile zadebiutuje w grudnia na PS4

Niestety nie ujawniono dokładnej daty premiery.

@ 07.11.2018, 20:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Studio Grinding Gear, twórcy Path of Exile, ujawniło że ich najbardziej udane i dochodowe przedsięwzięcie w grudniu zadebiutuje na konsoli PlayStation 4. Dzięki temu będzie ono dostępne na wszystkich najważniejszych obecnie platformach sprzętowych.

Dokładnej daty premiery Path of Exile na PS4 jeszcze nie poznaliśmy, ale jest spora szansa, że chodzi o dzień 7 grudnia. Wtedy bowiem na PC pojawi się kolejna duża aktualizacja przedsięwzięcia, oznaczona numerem 3.5.0. Patch dostępny będzie nie tylko na blaszakach, ale również na PS4 oraz Xboksie One.

Path of Exile to jedna z najlepszych darmowych gier action RPG, a zatem posiadacze PS4 powinni z radością powitać je na swojej platformie. Jak tylko dowiemy się od kiedy możliwa będzie rozgrywka na konsoli Sony, natychmiast Wam ten detal przekażemy.

Poniżej zwiastun przygotowany z okazji zapowiedzi Path of Exile na PS4.


Sprawdź także:

Path of Exile

Premiera: 23 października 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?